درست مثل جمعه سیاه سال گذشته، امسال هم فروشگاه اینترنتی مدیسه از بلک فرایدی تا سایبر ماندی (3 تا 6 آذر) با تخفیف‌های هیجان‌انگیز روی بیش از بیست هزار محصول و فروش صدها کالای رایگان، شما را روی صندلی میخکوب خواهد کرد!. احتمالاً شما هم قبل از خواندن این خبر، نام بلک فرایدی Black Friday یا جمعه سیاه به گوش‌تان رسیده‌است. در ایران طی سالهای گذشته به تدریج، بلک فرایدی به عنوان روز بزرگ حراج فروشگاه‌های اینترنتی در ذهن مردم شکل گرفت و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شد. این رویداد بیش از شش دهه ا ...

از بلک فرایدی تا سایبرماندیبلک فرایدی,سایبرماندی,فروشگاه اینترنتی مدیسه

 
درست مثل جمعه سیاه سال گذشته، امسال هم فروشگاه اینترنتی مدیسه از بلک فرایدی تا سایبر ماندی (3 تا 6 آذر)  با تخفیف‌های هیجان‌انگیز روی بیش از بیست هزار محصول و فروش صدها کالای رایگان، شما را روی صندلی میخکوب خواهد کرد!


احتمالاً  شما هم قبل از خواندن این خبر، نام بلک فرایدی Black Friday یا جمعه سیاه به گوش‌تان رسیده‌است. در ایران طی سالهای گذشته به تدریج، بلک فرایدی به عنوان روز  بزرگ حراج فروشگاه‌های اینترنتی در ذهن مردم شکل گرفت و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شد.

 

این رویداد بیش از شش دهه است که در امریکا و اروپا، مصادف با اولین جمعه بعد از عید شکرگزاری و  به عنوان استثنایی‌ترین روز خرید از حراجی‌ها و فروشگاه‌ها، شناخته می‌شود. حضور جمعیت بسیار زیاد مردم و تشکیل صف‌های طولانی خریداران کالاهای تخفیف‌خورده در فروشگا‌ه‌ها، خرید بلک فرایدی را به یک سنت جهانی تبدیل‌ کرده‌است.


در حالی که در کشور ما، حراجی‌های بلک فرایدی با رشد روزافزون و رقابت قابل توجهی میان فروشگاه‌های اینترنتی، پدید آمد و رو به افزایش گذاشت. هرچند که از سال 2005 تا‌ به ‌حال، در دیگر نقاط دنیا، در اولین دوشنبه پس از عید شکرگزاری که به سایبر ماندی Cyber Monday مشهور است، تنور حراج فروشگاه‌های اینترنتی، برای خریدارانی که فرصت یا تمایل حضور در فروشگا‌ه‌های فیزیکی را ندارند، داغ می‌شود.


 به لطف این دو اتفاق که فاصله زمانی آن‌ها سه روز است، فروشگاه آنلاین مدیسه از 3 تا 6 آذر ماه 1396، حراج هیجان‌انگیزی برگزار می‌گند که مطمین هستیم تا مدت‌ها از خاطر شما پاک نخواهد شد. این رویداد شامل تخفیف‌هایی تا 100% روی تمام کالاهای این فروشگاه است. بر خلاف دیگر فروشگاه‌های اینترنتی، که برای تعداد محدودی از کالاها تخفیف‌هایی محدود در نظر می‌گیرند، فروشگاه‌ مدیسه قیمت‌های بیش از بیست هزار کالا را شکسته و از همه مهم‌تر، صدها کالای رایگان به مشتریان خود عرضه می‌کند.


با شروع بلک فرایدی تا پایان سایبر ماندی، در کانال تلگرام مدیسه هر سه ساعت 60 کد تخفیف شامل 10 تا 500 هزارتومان تخفیف بابت هر سفارش، برای مشتریان همیشگی مدیسه ارسال می‌شود. علاوه بر آن، در اقدامی استثنایی در فروشگاه مدیسه، صدها کالا به قیمت رایگان برای مشتریان به فروش می‌رسد.


کافیست عضو کانال تلگرام مدیسه شوید و در آن‌جا منتظر تخفیف‌های داغ مدیسه برای مشتریانش باشید تا شما هم بتوانید سهم خود را از این هدایا بردارید.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه