اگر به سینما های اکران کننده گروه هنر و تجربه دسترسی دارید (پرویز) را از دست ندهید ،ساخته ی مجید برزگر در جشنواره های خارجی ستایش شده اما در جشنواره ی فجر به شکل محدود نمایش داده شد.

مجله اینترنتی برترین ها

برترین ها - ایمان عبدلی:

سینما: اگر به سینما های اکران کننده گروه هنر و تجربه دسترسی دارید (پرویز) را از دست ندهید ،ساخته ی مجید برزگر در جشنواره های خارجی ستایش شده اما در جشنواره ی فجر به شکل محدود نمایش داده شد.

خلاصه داستان: پرویز مردی ست پنجاه ساله که همیشه با پدرش در شهرکی آرام زندگی کرده. پدر پرویز که تصمیم به ازدواج گرفته از او می خواهد خانه را ترک کند. پرویز ناگهان خود را در جهانی جدید و بیگانه می یابد. او تصمیم می گیرد به پدر و اهالی شهرک نشان دهد که نمی توانند به این آسانی او را از زندگی شان حذف کنند.

بسته ی پیشنهادی فرهنگی

اکران: اگر به (هنر و تجربه ) دسترسی ندارید انتخاب کمی مشکل می شود اما در میان فیلم های روی پرده (ملبورن) قابل تحمل است حداقل بازی های بدی ندارد ،اگر چه که پایان بندی فیلم خارج از منطق است.تماشاخانه:
نمایش (دو دلقک و نصفی)به کارگردانی جلال تهرانی در تماشاخانه ایرانشهر تا ساعت 20 فضای خاص کارهای تهرانی با المان های همیشگی اش که با طرح معضلات دربرگیرنده ی انسان معاصر نمایش را در ذهنتان ماندگار می کند.

بسته ی پیشنهادی فرهنگینوستالژی :
(صادق کرده) ساخته ی ناصر تقوایی با بازی درخشان عزت انتظامی ،سعید راد و محمدعلی کشاورز ،ترجیح میدهم از داستان فیلم ننویسم که جذابیشتش هدر نرود فیلم در سال 1351 ساخته شده اما تازه است .آلبوم:
عشق یعنی  ... با صدای فریدون آسرایی،اگر تمایل به شنیدن کارهای به اصطلاح هیت دارید انتخاب خوبیست ،قطعه ی(هنوزم همونیم) با  ترانه ای از نسرین قاآنی و تنظیم بهروز صفاریان دلنشین و شنیدنی است.

بسته ی پیشنهادی فرهنگیکیوسک:
بازگشت روزنامه ی قانون  با محتوایی آبرومند و طنزی به شدت قوی در غالب ضمیمه ای 4 صفحه ای به نام بی قانون ،قانون خواندنی است و فقط با 500  تومان می توانید قانونی شوید .کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه